Командувач угруповання “Дніпро” високо оцінив якість фортифікаційних споруд Запоріжжя

Запоріжжя відвідав командувач оперативного угруповання «Дніпро», генерал-лейтенант Володимир Кравченко

Збройні сили України вже четвертий місяць поспіль мужньо відстоюють територіальну цілісність країни та прагнуть звільнити її від загарбників. Попри надскладну бойову обстановку нашим хлопцям вдається втримувати лінію оборони. У цей час у наших захисників є надійний тил, де роблять все можливе, аби підтримати та допомогти на передовій.

лінія оборони

З перших днів повномасштабного воєнного вторгнення військ російської федерації на територію України спільними зусиллями обласної та міської влади, спеціалізованих служб та установ та за підтримки місцевих підприємств організовано побудову багаторівневої системи фортифікаційних споруд.

Напередодні, у обласній військовій адміністрації відбулась зустріч командувача оперативного угруповання «Дніпро», генерал-лейтенанта Володимира Кравченко та очільника ЗОВА Олександра Старуха з усіма причетними до укріплення обороноздатності нашого краю.

Кравченко і Старух

Військове командування високо оцінило якість фортифікаційних споруд Запоріжжя та наголосило на важливості постійної співпраці.

— Ви робите дуже велику роботу. Тому хочемо висловити вам подяку за те, що берете участь в укріпленні обласного центру, зведенні фортифікаційних споруд та за те, що захищаєте територіальну цілісність нашої країни. Тільки разом ми переможемо у цій війні, — зазначив генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Командувач розповів, що обстановка по угрупованню “стабільна, контрольована”. “В деяких місцях по чуть-чуть йдемо вперед”, — повідомив Володимир Кравченко.

У свою чергу, начальник обласної військової адміністрації відмітив, що у нашому регіоні всі злагоджено працюють на перемогу. Зведення фортифікаційних споруд в Запорізької області взагалі стало результатом спільної роботи відразу декількох областей.

лінія оборони

Адже техніку на частину робіт «позичила» Рівненщина, ліс надала Івано-Франківська область. Хоча основну частину робіт виконали запоріжці. Роботи стартували ще у березні. Вже підготовлені окопи та взводно-опорні пункти, які відповідають усім сучасним вимогам.

— Всі знають, що викопаний окоп та укріплений бліндаж — це збережене життя наших захисників. Завдяки цій роботі ворог не зможе наблизитись до нашого міста. Ми віримо тільки в перемогу. Тільки разом, виконуючі щодня свою роботу кожен на своєму місці, ми переможемо, — зазначив Олександр Старух.

зустріч з Кравченком

Військове керівництво відзначило результати та масштаби проведеної роботи.

Відзнаки «За сприяння Збройним Силам України» Міністерства оборони України отримали запорізькі фахівці, які доклали зусиль до підвищення обороноздатності обласного центру.

Кравченко Кузнецов

Зокрема нагородами відзначили: керівника будівельної організації Сергія Кузнецова; заступника начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, полковника Володимира Матросова; директора з транспорту та логістики ПАТ «Запоріжсталь» Олега Адаманова та багатьох інших.

Кравченко Матросов

Кравченко Адаманов

Учасники зустрічі висловили впевненість, що й надалі будь-які інші завдання щодо здобуття перемоги будуть вирішуватися спільними зусиллями ефективно та оперативно.

Присутні подякували генерал-лейтенанту Володимиру Кравченко та всім військовим за боротьбу з ворогом та запевнили, що в них є надійний тил.

зустріч з Кравченком

Джерело: Запорізька обласна військова адміністрація

Читайте також: Запорізьким журналістам показали, як виглядає «пояс безпеки Запоріжжя » для стримування ворога

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Командувач угруповання “Дніпро” високо оцінив якість фортифікаційних споруд Запоріжжя появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/komanduvach-ugrupovannya-dnipro-visoko-otsiniv-yakist-fortifikatsiynih-sporud-zaporizhzhya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top