Комбінат «Запоріжсталь» – надійна опора Запорізького регіону сьогодні та гарантія його процвітання у майбутньому

Олег Ляшко

Протягом 85 років комбінат «Запоріжсталь» є рушійною силою для нашої країни, яка дозволяє Запорізькій області бути лідером у багатьох галузях та постійно розвиватись.

Ми кожен день з командою відстоюємо інтереси металургів на законодавчому рівні, оскільки розвиток української промисловості – це нові робочі місця і підвищення заробітних плат для працівників таких підприємств, як ваше. Металургія – одне з найважливіших і пріоритетних напрямків в економіці України, тому я вболіваю за розвиток, модернізацію підприємств і підвищення рівня життя кожного робітника.

На сьогоднішній день комбінат «Запоріжсталь» є таким підприєм-ством, яке на власному досвіді демонструє, як можна не лише у металургійній, а і в інших галузях використовувати інновації та сучасні технології.

Переконаний, що «Запоріжсталь» і надалі буде прикладом для багатьох не лише запорізьких та вітчизняних підприємств, але і для зарубіжних.

А я зроблю все, щоб у заводу була сировина, держзамовлення, а у працівників – стабільна робота і достойна зарплата.

Від щирого серця бажаю успіху і процвітання комбінату, а всім працівникам – щастя, достатку та міцного здоров’я!

Ваш Олег Ляшко

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kombinat-zaporizhstal-nadiyna-opora-zaporizkogo-regionu-sogodni-ta-garantiya-yogo-protsvitannya-u-maybutnomu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top