Комбінат «Запоріжсталь» побив власний рекорд з відвантаження медичного кисню

Підприємство безкоштовно передає кисень лікарням

Запоріжжя, як і вся Україна, пройшла пік захворюваності на коронавірус. Медики зазначають, що хворіти стало менше людей, а в лікарнях поступово скорочується кількість пацієнтів. Але, на жаль, люди продовжують важко переносити хворобу і лікуватися в стаціонарах. Тому потреба лікарень у медичному кисні досі актуальна, адже всі люди, які лікуються у стаціонарах — кисневозалежні.

Аби запорізькі лікарні не стикнулися з нестачею кисню, їм його передає комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест. У квітні кисень, який виробляє підприємство, сертифікувало Міністерство охорони здоров’я і офіційно визнало лікарським засобом для медичного лікування.

З квітня по листопад комбінат «Запоріжсталь» відвантажив лікарням близько 3 тис. 700 тонн медичного кисню. З них 1 тис. 400 тонн — за листопад. Це рекордна кількість відвантаженого кисню за весь час.

— Комбінат «Запоріжсталь» продовжує на безоплатній основі передавати сертифікований медичний кисень всім лікарням, які його потребують. Цифри відвантаження ростуть. Якщо влітку ми передавали лікарням від 100 до 300 тонн кисню, то в жовтні — 1200 тонн, а в листопаді — 1400 тонн, — зазначив директор з інжинірингу ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков.

запоріжсталь

Зазначимо, що медичний кисень для «Запоріжсталі» – це не предмет отримання доходу. Його віддають лікарням безкоштовно. Відвантаження кисню проходить цілодобово, одразу після того, як лікарні доставляють спецтранспорт з ємностями для його закачування.

— — Географія поставки кисню у нас велика. Кисень «Запоріжсталі» у листопаді отримали лікарні 11 регіонів України. Найбільше кисню отримали Запорізька обласна інфекційна лікарня та всі міські медзаклади, де проходять лікування пацієнти з COVID-19. Наш кисень також отримують лікарні Дніпропетровської, Сумської, Київської, Житомирської, Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської, Миколаївської та Хмельницької областей. Коли був пік захворюваності та завантаженості лікарень, ми передавали практично третину кисню від усієї кількості, яка була необхідна Україні. Відвантаження кисню лікарням буде продовжуватися поки в цьому буде необхідність, — підкреслив Микола Петряков.

Крім «Запоріжсталі», ще три підприємства Групи Метінвест безкоштовно надають кисень для потреб лікарень України. Починаючи з жовтня, коли в Україні виник гострий дефіцит кисню, Група Метінвест на прохання Міністерства охорони здоров’я України розширила географію постачання кисню для лікування хворих на коронавірус. За жовтень і листопад підприємства Метінвесту відвантажили лікарням близько 4 тис. 400 тонн кисню. Загалом Метінвест безкоштовно забезпечує лікарні країни кожною четвертою тонною кисню. Одна тонна кисню закриває потреби близько ста пацієнтів.

У 2021 році лікарі отримали від металургів Метінвесту 6100 тонн рідкого кисню і понад 182000 тонн газоподібного.

Читайте також: У Запорізький обласній інфекційній лікарні «Запоріжсталь» Групи Метінвест відновив відділення

Сообщение Комбінат «Запоріжсталь» побив власний рекорд з відвантаження медичного кисню появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kombinat-zaporizhstal-pobiv-vlasniy-rekord-z-vidvantazhennya-medichnogo-kisnyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top