Компанія «Вельтум-Запоріжжя» продовжує осучаснювати процес вивозу сміття у Вознесенівському районі

Компанія «Вельтум-Запоріжжя» продовжує осучаснювати процес вивозу сміття у Вознесенівському районі

Запускають нову техніку, замінюють старі та зіпсовані контейнери на нові. Подібна практика вдало впроваджена в Олександрівському районі міста, на черзі – Дніпровський та Хортицький.

Адже компанія «Вельтум-Запоріжжя» вже тиждень працює над модернізацією обслуговування у Вознесенівському районі. За цей час встановили більше сотні оцинкованих євроконтейнерів, запустили нову техніку. Незабаром осучаснять весь район.

Районом щоденно курсуватимуть 3 нових машини з нижнім завантаженням. Вивіз сміття стане швидшим та ефективнішим, — запевняють водії.

Модернізація обслуговування нині розпочалась на бульварі Гвардійському. Тим часом мешканці 30-го будинку вийшли до керівників компанії «Вельтум» зі зверненням, мовляв, контейнерів у їхньому дворі замало, через це нерідко з’являються сміттєзвалища.

Осучаснення району трохи затягується, — кажуть у компанії. Пояснюють це тим, що деякі містяни псують та крадуть встановлені євроконтейнери.

Псування старих контейнерів є проблемою ще й тому, що їх компанія не утилізує, а намагається осучаснити та підлаштувати під нову техніку.

Як боротися з вандалами у компанії поки що не знають. Але попри все модернізацію обладнання не зупинятимуть, обіцяють поступово осучаснити усі райони міста.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kompaniya-veltum-zaporizhzhya-prodovzhuye-osuchasnyuvati-protses-vivozu-smittya-u-voznesenivskomu-rajoni/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top