Комунальне підприємство, яке опікується водою в Запоріжжі, розповіло про причини поганого запаху

На сайті комунального підприємства «Водоканал» сьогодні майже під кінець робочого дня опублікували офіційну причину поганого запаху питної води.

На сайті з’явилося наступне повідомлення:

— «Комунальне підприємство «Водоканал» просить споживачів із розумінням віднестись до ситуації, що склалася в місті Запоріжжі із запахом води.

Кожен рік, в періоди з березня по квітень та з липня по вересень, на деякий час спостерігається масовий розвиток фітопланктону у річці Дніпро (діатомові, синьо-зелені водорості). За результатом відмирання фітопланктону не завжди, але іноді спостерігається неприємний запах води річки Дніпро, або безпосередньо водопровідної води.
Масовий розвиток фітопланктону залежить від гідрохімічного режиму роботи ланцюгу водосховищ, від часу збільшення температури води, достатнього водообміну водосховища та інше. В цьому році, температура води зросла досить швидко до максимального значення, яке не спостерігалось за останні роки (до +26 С на глибинних водозаборах). Недостатній водообмін води у водосховищі призвів до скупчення фітопланктону в водоймі вище греблі.
Також повідомляємо, що водопровідна вода за бактеріологічними, вірусологічними та хімічними показниками відповідає нормам. Лабораторія КП «Водоканал» постійно контролює якість питної води.
Проблема запаху води може залишатись на деякий час, доки не буде знижена температура води у водоймі.
КП «Водоканал» проводить посилені заходи з промивання водоводів для зниження часу знаходження води в мережі».

Нагадаємо, що запорізька екоактивістка Олеся Крамаренко створила форму для скарг на ім’я мера та комунального підприємства з приводу поганого стану води.

Читайте також: В Запоріжжі розкритикували реконструкцію Кургану Єднання

Источник: https://forpost.media/glavnoe/komunalne-pidpryiemstvo-iake-opikuietsia-vodoiu-v-zaporizhzhi-rozpovilo-pro-prychyny-pohanoho-zapakhu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top