Контроль над даними: запоріжців запрошують на інтерактивну онлайн-виставку

На виставці представили роботи українських і світових художників із використанням штучного інтелекту, доповненої реальності, розпізнавання обличчя та інших цифрових інструментів. Місія такого формату, розповідають організатори, зовсім не налякати людей, а навпаки – надихнути змінити ставлення до персональних даних та приватності.

Виставка вже відбулась у Лондоні, Берліні, Сан-Франциско, Сінгапурі, Нью-Йорку та на Київському Бієнале, де її побачили 50 тисяч відвідувачів. Для запоріжців вона діятиме до 10 листопада включно, щоправда, лише онлайн.

“Співпало відкриття з веденням червоної зони. Тому не можемо запросити відвідувачів, щоб побачити її наживо. Але посилання на онлайн-виставку, де містяться усі ці інтерактивні ігри, є на нашому сайті. Його можна знайти на сайті Goethe-Institut в Україні. Тому онлайн її можна переглянути”, – зазначила завідувачка відділу документів іноземними мовами Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія Яценко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/kontrol-nad-danimi-zaporizhciv-zaproshujut-na-interaktivnu-onlajn-vistavku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kontrol-nad-danimi-zaporizhciv-zaproshujut-na-interaktivnu-onlajn-vistavku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top