Курортний бізнес чоловіка та зниклі автівки депутатки Запорізької міської ради

Журналісти Форпост випадково на теренах інтернету натрапили на оголошення, яке давав чоловік депутатки від «Слуги народу», і передивились декларацію родини за відповідний рік. Цікаве знайшлося й в минулорічному звіті про доходи.

Інна та Олег Пенчук декларують дуже скромні статки. Та от що цікаво. В 2019 році Олег від свого імені створив сторінку в мережі Інстаграм, де пропонував відпочинок в Бердянську у приватних пансіонатах за двома адресами — Дачна, 75 та Чубаря, 155-Б.

Обидва гостьові будинки працювали й в 2020, й в 2021 році.

Та здавалося б що такого в тому, що люди заробляють собі на життя пропонуючи послуги на курорті? Нічого такого, окрім того, що в декларації Інни Пенчук за 2019 рік її чоловік офіційно заробив усього 33 тисячі гривень.

Рівно стільки ж чоловік заробив і в 2020 році.

Та на цьому дива не закінчуються, навпаки, передивляючись декларацію Інни Леонідівни, з’являється питання де ділися дві автівки із попередньої декларації? Їх продаж родина Печнуків не задекларувала:

дані за 2019 рік

дані за 2020 рік

Читайте також: Новим міністром інфраструктури України призначили голову Укравтодору

Источник: https://forpost.media/novosti/kurortnyy-biznes-cholovika-ta-znykli-avtivky-deputatky-zaporizkoi-miskoi-rady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top