Лави правоохоронців України поповнили 45 курсантів запорізької поліцейської академії

Коли у школярів та студентів новий навчальний рік тільки розпочався, у курсантів академії поліції він, навпаки, добіг логічного завершення. Півроку вивчення теоретичних знань, 25 тижнів щоденної практики і як не крути – навчання завершене. Тепер на колишніх курсантів чекає робота в Національній поліції.

Деякі курсанти вже мали юридичну освіту, але вирішили для себе, що хочуть стати саме слідчими.

“Довелося приїхати у Запоріжжя на деякий час, щоб стати повноцінним поліцейським. Хочу стати фахівцем у своїй галузі. Я впевнена, що слідство — це саме моє, бо почуття справедливості в мене присутнє. Тому я хочу, можливо це дещо банально, але покращити цю систему”, – розповіла випускниця академії, яка родом із Херсонщини, Надія Журавель.

Та незалежно від того, звідки приїхали курсанти та чим займалися раніше, тепер вони поповнять лави професійних поліцейських в різних куточках країни.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/lavi-pravoohoronciv-popovnili-45-kursantiv-zaporizkoi-policejskoi-akademii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=lavi-pravoohoronciv-popovnili-45-kursantiv-zaporizkoi-policejskoi-akademii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top