Лейтенант «Тур» із Запоріжжя почув слова підтримки від Бориса Джонсона

Представник Запорізької тероборони у складі збірної представить Україну на «Іграх Воїнів»
Українська збірна, у складі якої є і представник запорізької тероборони, готується до «Ігор Воїнів» (Warrior’s Game’s 2022) у Великій Британії. Військових відвідав прем’єр-міністра Борис Джонсон — великий друг нашої країни.

Цього року «Ігри Воїнів» відбудуться в Орландо (штат Флорида, США) з 16 до 29 серпня. Вперше учасниками міжнародних змагань стануть українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення, контузії, травми та захворювання під час захисту Батьківщини. Загалом у команді 29 захисників та 4 захисниці, а також двоє медиків-добровольців – Яна Зінкевич і Юлія Паєвська («Тайра»).

територіальна оборона Проведення повноцінних тренувать в Україні через бойові дії проблематичні, тож нашу збірну запросили підготуватися до змагань до Великої Британії. За повідомленням Міністерства у справах ветеранів війни, збірна тренується п’ять днів на тиждень. У середньому одне тренування займає 2 години – по 2 види спорту на день. А після того зі спортсменами працюють професійні масажисти, психологи, реабілітологи.

територіальна оборона

Також у спортсменів є важна місія, розповідати британським ЗМІ про те, що відбувається в Україні, як використовується допомога, що надається нашій країні. Спілкуватися українські військові і з першими особами Великої Британії. — Вчора відбулася зустріч Бориса Джонсона, прем’єр-міністра Великої Британії, із представниками української збірної команди, яка проходить тренувальні збори. Представник від Окремого батальйону територіальної оборони міста Запоріжжя, лейтенант «Тур», особисто потиснув йому руку та виразив вдячність від запоріжців за величезну підтримку, — повідомляють на сторінці підрозділу у Фейсбук. територіальна оборона
Як повідомляла «Індустріалка», на міському сайті зареєстрована петиція про надання площі в центрі Запоріжжя ім’я Бориса Джонсона. Читайте також: У День Української Державності запорізькі бібліотеки запрошують на круті події
Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Лейтенант «Тур» із Запоріжжя почув слова підтримки від Бориса Джонсона появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/leytenant-tur-iz-zaporizhzhya-pochuv-slova-pidtrimki-vid-borisa-dzhonsona

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top