Лінія фронту змістилася від 5 до 8 кілометрів у Запорізькій області – мер Мелітополя

Зоврема, Федоров зазначив, що лінія фронту змістилася від 5 до 8 кілометрів – звільнено деякі території області. Рашисти покидають свої позиції, бо є просування ЗСУ. “Сподіваюсь, що така тенденція зберігатиметься”, – сказав він.

Також міський голова нагадав, що у селах Мелітопольського району майже не лишилося рашистів. Вони знялися з блокпостів та поїхали до Херсонської області.

Але проблеми в поки що окупованому Мелітополі нікуди не поділися.

“Основна проблема: у людей закінчилися кошти. Робітники банків та Укрпошти продовжують працювати, намагаючись вчасно видавати пенсії. Друга проблема: продукти харчування. Це складно уявити, але продукти коштують в 3-4 рази дорожче, ніж у Запоріжжі. Є велика проблема у медзакладах. Лікарі надають допомогу всім, хто до них звертається. Велика нестача медикаментів. Все, що є, це стараннями волонтерів”, – повідомив Іван Федоров.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/linija-frontu-zmistilasja-vid-5-do-8-kilometriv-u-zaporizkij-oblasti-mer-melitopolja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=linija-frontu-zmistilasja-vid-5-do-8-kilometriv-u-zaporizkij-oblasti-mer-melitopolja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top