Майстер запорізького підприємства за відданість роботі отримав престижну нагороду

Гордість та відповідальність — запорізький майстер розповів про унікальну нагороду

У 2014 році до Дня металурга і гірника компанія «Метінвест» заснувала нагороду «Золота зірка Метінвесту». Щорічно її вручають найкращим працівникам, які досягли значних успіхів у професії, покращили виробництво або створили власний інноваційний проєкт.

За ці роки її отримали 133 співробітники компанії, з яких 19 – робітники запорізьких підприємств Метінвесту.

Цього року «Золоту зірку Метінвесту» отримало четверо запорожців.  З одним із них, став майстер виробництва цеху сіркоочищення  ПрАТ «Запоріжкокс» Артем Колесник. Як писала «Индустриалка», нагороду він отримав з рук генерального директора Метінвесту  Юрія Риженкова.

«Индустриалка» особисто поспілкувалася з Артемом Колесником та дізналася про те, як йому вдалося досягти успіху.

Майстер запорізького підприємства за відданість роботі отримав престижну нагороду

Артем Колесник навчався у Запорізькому Металургійному коледжі державної інженерної академії, отримав професію технолога з виробництва сталі феросплавів.  Працювати на підприємство прийшов майже 12 років тому, у 2008 році.

— Я прийшов на підприємство в якості апаратника випарювання. На заводі був вперше, мені сподобалось,  технології, металургія.  На цьому я вирішив не зупинятися. Навчався на апаратника перегонки відділення роданістого натрію, а коли його закрили  перейшов сюди на посаду апаратника очищення газу, — розповідає Артем Колесник. —  У 2010 році мене було призначено виконуючим обов’язки майстра виробництва. Мені дуже сподобалось, бо з’явилося  більше можливостей навчатися, працювати з людьми, у інших відділеннях. Вже протягом 10 років працюю майстром газоочищення.

майстер виробництва цеху сіркоочищення  ПрАТ «Запоріжкокс» Артем Колесник

Артем Колесник не тільки розібрався у тонкощах своєї професії, а й включився у роботу з підвищення ефективності всього підприємства.  Серед досягнень майстра — розробка та впровадження рішень з посилення конструкцій розчинопроводу технологічного блоку № 1 та інших енергозберігаючих та проектів з екологічним ефектом.

— В чому полягає ваша робота?

— Моя робота пов’язана з контролем виробництва, технологій,  виконуємо очищення коксу, газу від сірководню. А ще моя робота — це контроль процесу, ремонтні роботи, запуски обладнання та інше.

Майстер запорізького підприємства за відданість роботі отримав престижну нагороду

— Артеме, що вам подобається у вашій роботі?

— У роботі мені подобається, що є можливість працювати з людьми, розвивати свою комунікабельність, допомагати цеху розвиватися, підвищувати продуктивність. А ще я можу допомагати колегам, навчити тих, хто приходить сюди працювати, — розповідає Артем Колесник. — На підприємстві гарний соціальний пакет, гідна заробітна плата, є профспілка, а ще — підтримка та можливості для кар’єрного зростання.

майстер виробництва цеху сіркоочищення  ПрАТ «Запоріжкокс» Артем Колесник

— Що ви відчули, коли отримали «Золоту зірку Метінвесту»?

— Я дуже пишаюся цією нагородою, для мене та моєї сім’ї це дуже багато значить. Моя сім’я пишається мною, цех також. Мені було дуже приємно отримати нагороду. Щиро дякую керівництву цеху, яке, так би мовити, мене виховало, навчило всьому та допомогло досягти посади майстра. «Золота зірка Метінвесту» для мене — це довіра, я дуже вдячний, що керівництво довіряють мені.

— Що, на вашу думку,  потрібно для того, аби досягти успіху та отримати нагороду за свою працю?

— Аби отримати таку нагороду потрібно розуміння, бо в основному це робота з людьми. Потрібно частково бути психологом, звичайно, самовдосконалюватися, навчатися, опановувати технології. Цьому навчаєшся у процесі роботи, а ще у нас проходять різні тренінги, — розповідає Артем Колесник.

Майстер запорізького підприємства за відданість роботі отримав престижну нагороду

Майстер зазначає, що нагорода — не тільки привід для гордості, а й велика відповідальність перед колективом та стимул і надалі плідно працювати і розвиватися у професійному плані.

Читайте також: Запорізький металург із 26-річним стажем отримав престижну нагороду з чистого золота — фото

Фото автора 

Сообщение Майстер запорізького підприємства за відданість роботі отримав престижну нагороду появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mayster-zaporizkogo-pidpriyemstva-za-viddanist-roboti-otrimav-prestizhnu-nagorodu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top