Медики тимчасово окупованого Бердянська отримають заробітну плату у повному обсязі, але з затримкою

Затримка сталась через збій у комунікації, пов’язаний з окупацією міста та зміною у керівництві лікарні

Зараз спільно Запорізькою обласною адміністрацією та міською владою вирішується питання виплати медичним працівникам Бердянського ТМО заробітної плати у повному обсязі. 

Як повідомили в телеграм-каналі міської ради «Бердянск Сейчас», питання вирішиться найближчого часу.

Затримка з нарахуваннями сталась через збій у комунікації, пов’язані з окупацією міста та зміною у керівництві лікарні. Медиків просять не хвилюватися. 

Як раніше повідомляла «Індустріалка», у червні середня зарплата лікаря складатиме 20 тис. гривень, медичної сестри — 13 тис. 500 гривень.

Нагадаємо, що в Запорізькій області фіксують випадки тиску на медиків російськими військовими. Вони змушують лікарів звільнятися з українських медзакладів та подавати заяви у новостворені організації.

Зазначимо, що медиків, які залишились на тимчасово захоплених росіянами територіях та продовжують працювати у лікарнях, не варто називати колаборантами.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Медики тимчасово окупованого Бердянська отримають заробітну плату у повному обсязі, але з затримкою появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/mediki-timchasovo-okupovanogo-berdyanska-otrimayut-zarobitnu-platu-u-povnomu-obsyazi-ale-z-zatrimkoyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top