Медики закликають запоріжців не забувати про карантинні обмеження на свята

Запорізька міська лікарня №7 ще минулоріч у квітні була визначена лікарнею першої хвилі для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. За цей час у медзакладі було проліковано понад 2 тисячі пацієнтів. Представники лікарні розповіли про ситуацію з заповненістю ліжок та перебігом хвороби.

Як підкреслила директорка КНП «Міська лікарня №7» Ірина Смирнова, заклад надає допомогу хворим у тяжкому та вкрай тяжкому станах. Нині із 260 «ковідних» ліжок, відведених для лікування пацієнтів з цим діагнозом, зайняті 85, завантаженість складає 33%. Кількість реанімаційних ліжок у медзакладі зменшили з 12 до 6, як було на початку, на сьогодні зайняті з них 4. Із загальної кількості хворих тільки двоє мають щеплення.

— За останній час кількість хворих зменшилася, але не слід розслаблятися. Попереду новорічні свята – ялинки, святкування, базари. Тож, всі мають дотримуватись заходів безпеки, має тривати й вакцинальна кампанія, адже тільки ті, хто мають щеплення не хворіють тяжко, не потрапляють до реанімації. Так, вони теж хворіють, але у більш легкій формі переносять захворювання, — розповіла Ірина Смирнова.

За словами медиків, ситуацію із поширенням коронавірусу вдалося стабілізувати завдяки дотриманню карантинних заходів, мінімізації міжособистісних контактів й щепленням.

Про це свідчать й  дані: у 7-ій міській лікарні виписка перевищує ушпиталення. Так, щодня з медзакладу виписують 12-14 пацієнтів, а приймають 2-3. Загалом, впродовж жовтня з лікарні виписали 299 осіб, листопада – 326, повідомляє прес-служба мерії.

Читайте також: Запорізькі медики розповіли, коли прогнозується загострення коронавірусу

Источник: https://forpost.media/novosti/medyky-zaklykaiut-zaporizhtsiv-ne-zabuvaty-pro-karantynni-obmezhennia-na-sviata.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top