Важные новости

Мелітопольців схиляють до отримання російських документів

У Мелітополі на місці сервісного центру на вулиці Інтеркультурній окупанти з колаборантами відкрили МРЕВ ДІБДР. Наразі жителям Мелітополя та Мелітопольського району пропонують отримати посвідчення водія російського зразка та зареєструвати транспортний засіб. Ось тільки для отримання посвідчення водія Росії, необхідно мати російський паспорт.

Надання «державних» послуг планують розпочати вже у серпні поточного року, розташовуватиметься офіс на вулиці Інтеркультурній 172/1.

Ось тільки для отримання посвідчення водія Росії, необхідно надати російський паспорт і національне посвідчення водія, а за його відсутності — документ, що підтверджує його отримання.

Також мелітопольцям пропонують послугу отримання тимчасового посвідчення водія замість втрачених водійських посвідчень республіки Україна, а також посвідчень, строк яких закінчився. Щоб зареєструвати транспортний засіб також необхідний паспорт громадянина Росії, документи на транспортний засіб, а також документи, що підтверджують право власності на автомобіль.

«Вишенькою на торті» від окупантів стало розпорядження самопроголошеної військово-цивільної адміністрації, що державне мито за вчинення реєстраційних дій з транспортними засобами, та видачі посвідчень водіїв не потрібно.

Читайте також: Росіяни вночі обстріляли Енергодар з метою звинуватити в обстрілах ЗСУ

Источник: https://forpost.media/vijna/melitopoltsiv-skhyliaiut-do-otrymannia-rosiyskykh-dokumentiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top