Мер Енергодара Дмитро Орлов: “Окупанти та колаборанти не мають кадрового потенціалу”

“Атомну станцію продовжують обслуговувати українські фахівці. Зарплатню вони отримують згідно з чинним законодавством України. На території атомної станції перебуває близько ста окупантів на чолі з військовим командуванням. Також до АЕС приїхало близько десяти працівників Росатому. Директор енергодарської АЕС та головний інженер вимушені з ними погоджувати деякі питання”, – каже Дмитро Орлов.

З усіх будівель окупанти познімали українські прапори. Рашисти переслідують україномовних громадян.

“Їх дратують люди, які висловлюють проукраїнську позицію та забирають їх на добу чи декілька діб. Лунають погрози. Особливу увагу вони приділяють керівникам органів місцевого самоврядування, комунальних установ та навчальних закладів.

Колаборант андрій шевчик – депутат ОПЗЖ. Раніше майже кожної сесії я йому робив зауваження за спілкування російською мовою. Перспектива для зрадників не дуже райдужна. Багато прихильників на своєму боці він не має. Окупанти та колаборанти не мають кадрового потенціалу. Тому на керуючі посади ставлять продавців та електриків. андрію шевчику вже повідомлено про підозру, але, поки що, через окупацію, йому її не вручили”, – зазначає Орлов.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/mer-energodara-dmitro-orlov-okupanti-ta-kolaboranti-ne-majut-kadrovogo-potencialu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mer-energodara-dmitro-orlov-okupanti-ta-kolaboranti-ne-majut-kadrovogo-potencialu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top