Мешканцям сіл Запорізької області, які щодня потерпають від ворожих обстрілів, доставили гуманітарну допомогу

Мешканцям Григорівки та ближніх сіл, які потерпають від обстрілів, доставили гуманітарну допомогу

Кушугумська селищна рада продовжує надавати адресну підтримку та допомагати селам, селищам та містам жителі, яких найбільше цього потребують. До селищної ради за допомогою звернулися представники Григорівського старостинського округу. Майже кожного дня населені пункти цього старостату потерпають від ворожих обстрілів.

гуманітарна допомога

Велика кількість людей вже виїхала з сіл, але частина жителів все ж залишилася у власних домівках.

гуманітарна допомога

За сприяння голови Кушугумської селищної ради Володимира Сосуновського була надана гуманітарна допомога у розмірі 200 продуктових наборів для мешканців Григорівки та ближніх сіл. Про це повідомляється на сторінці Кушугумської селищної ради у Фейсбуці.

гуманітарна допомога

гуманітарна допомога

Зазначимо, що у Запорізькій області на лінії зіткнення щодня точаться бої, відбуваються постійні обстріли населених пунктів. Ворог нещадно руйнує об’єкти цивільної інфраструктури, а також житлові будинки мирного населення.

Активні бойові дії відбуваються у напрямку Оріхова й на тих територіях, які знаходяться на сході регіону, а саме на шляху до Донецької області.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Запоріжжя продовжують надійно укріплювати.

Читайте також: Окупанти перекидають війська із Запорізької області в напрямку Херсона — відео

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Мешканцям сіл Запорізької області, які щодня потерпають від ворожих обстрілів, доставили гуманітарну допомогу появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/meshkantsyam-sil-zaporizkoyi-oblasti-yaki-shhodnya-poterpayut-vid-vorozhih-obstriliv-dostavili-gumanitarnu-dopomogu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top