Мешканцям Запоріжжя пропонують долучатися до перейменування вулиць міста

У Запоріжжі триває робота над перейменуванням тих вулиць нашого міста, які мають відношення до росії та російської імперії, а також до комуністичною ідеології чи радянщини.

Над цим питанням працює робоча група, яка формує реєстр пропозицій щодо перейменування. Ця робоча група у складі представників міської влади і районних адміністрацій, а також громадськості та істориків, вже провела кілька засідань та підготувала низку пропозицій для перейменування.

Ці пропозиції оприлюднюються на сайті міської ради. Перші з них вже опубліковані. І зараз кожен з вас може перейти за посиланням, ознайомитися зі списком запропонованих перейменувань, заповнити гугл-форму та проголосувати за той варіант, який найбільше вам сподобається.

Результати голосування обов’язково будуть враховуватися у подальшій роботі.

Долучайтеся! Давайте спільно позбавимося залишків «руського миру» на вулицях Запоріжжя!

Українцям є, чим пишатися. У літописі нашої країни — і видатні вчені, і значні досягнення, і величні захисники, і героїчні битви і безліч інших приводів для гордості. І саме їх (а не згадки про «руський мир», який вже приніс нам стільки горя) повинні прославляти вулиці та площі Запоріжжя.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/meshkantsiam-zaporizhzhia-proponuiut-doluchatysia-do-pereymenuvannia-vulyts-mista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top