Мешканець Запоріжжя схиляв неповнолітніх дівчат до інтимного зв’язку та створення порноконтенту

Кіберполіція Запоріжжя викрила чоловіка у схилянні неповнолітніх до створення порнографічних матеріалів

Правоохоронці під час моніторингу мережі Інтернет встановили, що 39-річний чоловік одержував доступ, зберігав та розповсюджував матеріали порнографічного характеру за участю дітей.

Під час проведення оперативних дій встановлено, що фігурант у соціальних мережах та месенджерах листувався із неповнолітніми дівчатами, віком від 8 до 14 років, та схиляв їх до створення протиправного контенту. Для таких «знайомств» чоловік використовував чужі фото. Крім відвертих світлин, зловмисник також пропонував малолітнім та неповнолітнім дівчатам зустріч для інтимного зв’язку. Про це повідомляє Нацполіція України. 

Особи потерпілих наразі встановлює поліція.

В оселі фігуранта правоохоронці провели обшук та вилучили мобільні телефони, флеш-накопичувачі та комп’ютерну техніку, які відправили на експертні дослідження. На техніці виявлено понад 400 фото- та відеоматеріалів із дитячою порнографією.

Розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301-1 (Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України. За вказані дії фігуранту може загрожувати до шести років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо додаткової кваліфікації за ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Кіберполіція закликає батьків пояснювати дітям про можливі наслідки спілкування з незнайомцями, зокрема на інтимні теми. Зловмисники часто маніпулюють та зловживають довірою дітей, вимагаючи відверті світлини. Найчастіше погрожують оприлюднити інтимні матеріали та надалі у такий спосіб шантажують неповнолітніх для реалізації інших злочинних намірів.

«Індустріалка» повідомляла, що у центрі Запоріжжя посеред білого дня пограбували чоловіка.

Також в центрі Запоріжжя піймали неповнолітнього закладника наркотиків.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Мешканець Запоріжжя схиляв неповнолітніх дівчат до інтимного зв’язку та створення порноконтенту появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/meshkanets-zaporizhzhya-shilyav-nepovnolitnih-divchat-do-intimnogo-zv-yazku-ta-stvorennya-pornokontentu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top