Металургійний «Оскар» отримав талановитий вогнетривник із Запоріжжя

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

Вже 8 років поспіль Група Метінвест до Дня металурга та гірника визначає серед фахівців підприємств свого промислового майданчика «Золотих зірок». Своєрідний «Оскар» отримують металурги, які не лише досягли високого професіоналізму, а й мають особливі заслуги на підприємстві та у колективі.

Цього року найкращі представники сталевого фронту отримали визначні нагороди та солідні грошові премії особисто від генерального директора Метінвесту Юрія Риженкова. Приємною несподіванкою стало вручення «Золотої зірки Метінвесту» для начальника ділянки з ремонту вогнетривкої кладки ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Івана Гігуашвілі. Адже очільник Метінвесту завітав на робоче місце вогнетривника, де у присутності колективу та керівництва вручив йому нагороду з чистого золота.

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

Унікальність особистості 38-річного Івана Гігуашвілі полягає в тому, що своє життя з металургією він пов’язав досить випадково і лише три роки тому. До цього він тривалий час працював у лісовому господарстві. Однак шлях у металургійній галузі був настільки успішним і стрімким, що дозволив за такий короткий час стати одним з найкращих співробітників підприємства і згодом «Золотою зіркою Метінвесту».

— Я виріс у Заводському районі Запоріжжя. Майже вся моя родина у трьох поколіннях працювала на металургійних заводах Запоріжжя. А для себе спочатку обрав шлях лісника, однак після змін у лісгоспі вирішив спробувати працювати на «Запоріжвогнетриві», — розповів Іван. – На підприємство я прийшов вогнетривником, професії навчався на місці, працював на різних посадах до того, як став начальником дільниці. Мені було дуже цікаво. З перших днів своєї роботи я зрозумів, що праця вогнетривника завжди матиме великий попит на ринку праці. Тому що кваліфікований вогнетривник на сьогодні це одна з найбільш високооплачуваних професій. Людей, які вміють правильно облаштувати футерівку теплового агрегату або металургійних агрегатів не так багато. Щоб зростити вогнетривника потрібно мінімум 5 років, а інколи й 10-15 років. Тому пів життя людина освоює професію, а решту пів життя вже працює з повною віддачею.

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

І дійсно значущість роботи Івана Гігуашвілі для металургійного підприємства важко переоцінити. Адже він відповідає за те, щоб усі теплові агрегати «Запоріжвогнетриву» і увесь парк пічних вагонів тунельних печей надійно працювали, відповідали картам ключових показників технології та обладнання і в повному обсязі забезпечували виробництво формованих вогнетривких виробів.

Крім того, в рамках Системи подачі пропозицій Іван розробив та впровадив ряд проєктів, які допомогли покращити виробничий процес та оптимізувати витрати матеріалів. Загальний економічний ефект для заводу від впроваджених заходів склав понад 3 млн гривень.

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

За словами колег Івана, він не лишається байдужим до своїх працівників і повсякчас підтримує командний дух у колективі. Минулого року він посів друге місце у номінації «Найкращий лінійний керівник» у рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці.

Колектив ділянки під його керівництвом взяв безпосередню участь у вимушеній консервації та розконсервації теплових агрегатів ПрАТ «Запоріжвогнетрив». А ремонтні роботи, проведені під час вимушеного простою, дозволили в найкоротші терміни успішно запустити виробничі процеси після розконсервації.

Однак не лише виробничою діяльністю та особистими лідерськими якостями Іван Гігуашвілі вирізняється серед колег. Його громадянська позиція сьогодні є міцним фундаментом для єднання колективу заради перемоги нашої України.

Разом з колегами він долучався до будівництва фортифікаційних споруд для оборони Запоріжжя, а також допомагав із заготівлею деревини. Адже, за словами Івана, кожен вогнетривник – це ще й будівельник.

— Нагорода «Золота зірка Метінвесту» для мене дуже значуща. Тому що я починав свою трудову діяльність у підпорядкуванні начальника вогнетривної дільниці сервісного центру «Запоріжсталі» Олександра Олександровича Сазонова, який теж отримав таку нагороду. І я чудово пам’ятаю , якою знаковою була ця нагорода для нього та усієї нашої дільниці, коли я там працював. Тому я міг тільки мріяти про те, що згодом колись я стану керівником дільниці і зможу отримати таку високу нагороду.

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

На переконання Івана, «Золота зірка Метінвесту» — це заслуга всього його колективу. Тому що увесь колектив працює злагоджено на один спільний результат.

— Дуже приємно, що четвертий рік поспіль нагорода «Золота зірка Метінвесту» на «Запоріжвогнетриві» переходить саме до фахівців сервісного центру. Разом з виробничниками ми утворюємо єдиний цільний продукт, — зазначив директор з сервісу «Запоріжвогнетриву» Віктор Гринь. – Приємно відзначити, що нагорода дісталась Івану, який мислить нешаблонно. У нього постійно з’являються альтернативні бачення й підходи до вирішення завдань. Він завжди пропонує декілька варіантів для розв’язання питання. Окрім того, що Іван є лідером з операційний покращень, він ще відрізняється особливим ставленням до людей. Кожного свого працівника Іван пропускає через себе, за що його дуже цінують у колективі.

Працівник заводу «Запоріжвогнетрив» Іван Гігуашвілі отримав найвищу нагороду Метінвесту

Читайте також: У Запоріжжі «Золоту зірку Метінвесту» отримав майстер, який допомагав забезпечувати медичним киснем Covid-лікарні

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Фото Олександра Прилепи

Метінвесту

Сообщение Металургійний «Оскар» отримав талановитий вогнетривник із Запоріжжя появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/metalurgiyniy-oskar-otrimav-talanovitiy-vognetrivnik-iz-zaporizhzhya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top