Металургійний комбінат “Запоріжсталь” відзначив свою 85 річницю неймовірним шоу

Металургійний комбінат “Запоріжсталь” відзначив свою 85 річницю неймовірним шоу

Своїми виступами цей вечір запалювали Дзідзьо, Оля Полякова та колишній соліст гурту “Modern Talking” Томас Андерс. А розважали гостей зіркові ведучі.

У цей день працівники підприємства приймали вітання не лише від колег та друзів. Слова подяки за вагомий внесок у розвиток регіону лунали від представників влади.

Оригінально привітав запоріжсталівців зі святом міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Комбінат “Запоріжсталь” — чудовий приклад соціально-відповідального бізнесу, який виконує свої обов’язки і перед містом, і перед своїми працівниками, — зазначив Володимир Буряк.

Свій ювілей комбінат “Запоріжсталь” зустрічає з чималими досягненнями у виробництві та його модернізації. Також підприємство — підтримує чисельні соціальні ініціативи.

Але найголовніше, каже генеральний директор комбінату Ростислав Шурма, це впевнений рух уперед, адже на підприємство чекають нові цілі та досягнення.

Привітали “Запоріжсталь” з 85-річним ювілеєм учасники конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”, який комбінат проводить вже шостий рік поспіль. Цього сезону на участь у проекті було подано рекордну кількість заявок.

Але і на цьому сюрпризи не закінчились. Цього вечора комбінат “Запоріжсталь” отримав одразу 2 відзнаки від національного проекту “Книга рекордів України”.

Усього підприємство інвестувало близько 9 млрд гривень в екологічні проекти. Серед них — реконструкція доменної печі номер 3 у рекордно стислі терміни.

Ще одним досягненням комбінату, яке заслуговує на звання національного рекорду, стала реалізація громадської екологічної ініціативи “Врятуємо Дніпро разом!”. Її масштаби вразили експертів національного проекту — за 7 років за підтримки комбінату “Запоріжсталь” було зроблено вагомий внесок у покращення стану головної ріки України.

Святкування у палаці спорту “Юність” тривало до самої ночі. Зіркові виступи, теплі зустрічі та нагороди за самовіддану і натхненну працю — далеко не все, що у свій ювілей підготував комбінат для гостей. Адже перш за все комбінат “Запоріжсталь” — це люди, які вже 85 років підкорюють метал та опановують нові технології.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/metalurgijnij-kombinat-zaporizhstal-vidznachiv-svoyu-85-richnitsyu-nejmovirnim-shou/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top