Міськрада Запоріжжя і автоперевізники провели перемовини

В Запорізькій міській раді відбулася зустріч автоперевізників і представників міськради. Зустріч стосувалась самовільного підвищення цін на проїзд на деяких маршрутах.

Про це повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв.

Сьогодні, 4 травня, відбулася зустріч з автоперевізниками. За словами Куртєва, діалог вийшов «жвавий, але конструктивний». Автоперевізники наполягають на тому, що мають багато проблем, однак ці проблеми існували і в мирний час. Проте з початком війни ситуація різко погіршилася через різке зменшення пасажиропотоку та зменшення кількості рейсів. Також підвищилася ціна на витратні матеріали та з’явився дефіцит пального, яке до того ж різко здорожчало.

Сьогодні ж до кінця дня автоперевізники мали надати міськраді свої пропозиції по формуванню ціни на проїзд у міських маршрутках. В міськраді висловили сподівання, що зможуть знайти рішення, яке задовольнить усіх, а також пообіцяли не залишати без уваги тих, хто самовільно підвищив ціну: пообіцяли переглянути контракти та звернутися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, днями таку саму зустріч організовували в Запорізькій обласній військовій адміністрації, де так само пообіцяли знайти компроміс з автоперевізниками.

Читайте також: «Фонд Порошенка» передав запорізьким бійцям автівку та важливе оснащення

Источник: https://forpost.media/glavnoe/miskrada-zaporizhzhia-i-avtopereviznyky-provely-peremovyny.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top