МОЗ хоче зробити обов’язковим щеплення від коронавірусу для працівників освіти

Про це сьогодні, 22 вересня говорили під час засідання уряд України.

Повідомляє МОЗ України.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні, 22 вересня, під час засідання уряду України розпорядився підготувати відповідний наказ для упровадження обов’язкової вакцинації від коронавірусу.

«Пропонуємо розпочати впровадження обов’язкових профілактичних щеплень від COVID-19, зокрема для працівників закладів освіти, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій», — прокоментував під час засідання міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він також додав, що такий підхід передбачає чинне законодавство.

«Стаття №12 закону про захист населення від інфекційних захворювань передбачає, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників чи подальшого розповсюдження ними інфекційних захворювань, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних захворювань», — сказав Ляшко.

Ляшко також повідомив, що Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення нашого національного законодавства, що обов’язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах і не суперечить конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Источник: https://forpost.media/novosti/moz-khoche-zrobyty-obov-iazkovym-shcheplennia-vid-koronavirusu-dlia-pratsivnykiv-osvity.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top