На Азовському узбережжі пансіонати готуються до відкриття літнього сезону – фото

У пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону

Цьогорічна весна теплом мешканців Запоріжжя та області не поспішає радувати. Як і третя хвиля коронавірусу досить міцно тримає в напрузі всю Україну і світ.

І хоча запоріжці вже мріють про травневі свята та планують літній відпочинок, карантинні обмеження, впроваджені урядом до 30 червня, вносять свої корективи у плани українців.

Цьогорічний старт літнього сезону у оздоровчих закладах Групи Метінвест цілком залежить від епідеміологічної ситуації щодо COVID-19 в регіоні. Поки ж Запорізька область перебуває у червоній карантинній зоні з не дуже втішними показниками.

Минулого року сезон для відпочивальників так і не розпочався. Цього року працівники оздоровчих закладів налаштовані більш оптимістично.

Вже з середини березня на улюбленому морському курорті у Новокостянтинівці – пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону. Як розповів директор пансіонату «Металург» ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» Віктор Шестопалов, ще минулого року працівники закладу підготувалися до прийому відпочивальників у карантинних умовах.

У пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону

— На території пансіонату облаштували ізолятор, де за необхідності можна розмістити хворих. У нас були розроблені належним чином карантинні заходи, які передбачають і дотримання соціальної дистанції, і розміщення персоналу, і розміщення відпочиваючих, — розповів Віктор Шестопалов. – Серед головних карантинних вимог – носіння захисних масок персоналом, дотримання соціальних дистанцій, робота харчоблоку. Ми розглядаємо можливість навіть забезпечення відпочивальників харчуванням на виніс, як зараз дозволено ресторанам.

Він нагадав, що минулого року сезону у зв’язку з введеним постановою Кабміну карантином літній сезон у пансіонаті так і не відбувся. Персонал у віці старше 60 років був вимушений скоротити контакти і поберегтися, оскільки належить до групи ризику. Тому, окрім охорони, належний порядок по всій території, а це очисні споруди, водозабірні споруди і сам пансіонат загальною площею близько 20 га, — підтримували 8 осіб.

У пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону

Одночасно може відпочивати близько 400 осіб згідно з ліжко-місцями, без додаткових – приставних, розкладних. На сьогодні прийнято рішення, аби уникнути скупчення людей у поліклініці, санаторне лікування призупинити.

За останні два роки значно покращилися умови для проживання відпочивальників у 2019 році була проведена реконструкція корпусу №3. Там стандартні 2-місні номери переобладнали на 2-кімнатні покращені люкси, а також відремонтували ще одне «крило» корпусу зі стандартними номерами. Зараз номери в ідеальному стані чекають на своїх гостей.

У пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону

— Цього року перспектив відкриття літнього сезону набагато більше, — впевнений Віктор Шестопалов. – Ми готуємося до відкриття на 1 червня. Однак все залежить від рішення уряду. Згідно з постановою Кабміну, адаптивний карантин продовжено. Але у нас надія на початок літнього сезону є, персонал працює з величезним натхненням і очікуванням.

Варто зазначити, що відпочинок у оздоровчих закладах передбачений колективним договором для працівників підприємств Групи Метінвест. Цього року відпочити і оздоровитися на березі моря планують майже 7 тисяч працівників.

У пансіонаті «Металург» розпочалися активні підготовчі роботи до нового сезону

— У рамках виконання заходів колективного договору третій рік поспіль реалізується програма «Мій вибір», пріоритетним напрямком якої є оздоровлення працівників підприємства та членів їх родин. Цього року опцію «Літній сімейний відпочинок» обрали 6 866 осіб, «дитячий відпочинок» — 1 537 осіб, — зазначив начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибаченок. — На сьогоднішній день карантин продовжений, тому вирішено провести компенсацію путівок тим працівникам, які планували їхати на відпочинок у червні. Сума компенсації літнього відпочинку однієї «родинної» путівки складає 3 тисячі гривень, «дитячої» — 1,5 тисячі грн.

В управлінні ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» перебувають один пансіонат і чотири бази відпочинку в Новокостянтинівці, Приморську та Кирилівці. Про те, коли ці заклади оздоровлення зможуть відкрити двері для перших відвідувачів, «Индустриалка» поцікавилася у директора ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» Дениса Андрєєва:

— Підготовка усіх наших об’єктів відпочинку йде в штатному режимі. Зараз проходять поточні і капітальні ремонти приміщень, проводяться роботи з благоустрою територій та озеленення об’єктів. Закуповуються необхідні матеріали та обладнання, в тому числі засоби захисту і засоби дезінфекції. Однак на даний момент Запорізька область знаходиться в червоній карантинній зоні. Кабмін продовжив карантин до 30 червня і поки говорити про роботу закладів, де може перебувати велика кількість людей, зарано. Оздоровчі бази та табори планують відкрити, коли обмеження, пов’язані з пандемією, знімуть на державному та міському рівнях.
Читайте также: На запорожском курорте море выглядит совсем по-летнему — видео

Фото автора

Сообщение На Азовському узбережжі пансіонати готуються до відкриття літнього сезону – фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-azovskomu-uzberezhzhi-pansionati-gotuyutsya-do-vidkrittya-litnogo-sezonu-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top