На думку експертів, битви за Мелітополь та Херсон стануть вирішальними у війні з рф

Закордонні і вітчизняні експерти єдині в тому, що ключ до успіху у війні Південь, а не Донбас

Битви за Мелітополь та Херсон можуть вирішити долю війни з росією. До такої думки прийшли український військовий експерт Олег Жданов, та його колега з Ізраїлю — Ігаль Левін.

Мелітополь та Херсон наразі перебувають в окупації. При цьому Збройні Сили України активно звільнюють сусідню область та минулого тижня завдали ударів по військовому аеродрому на території Запорізької. Саме тут, на півдні країни і мають відбутися вирішальні битви.

—  На сьогодні південь України – це ключик від успіху, — наголошував під час спілкування з центральними ЗМІ військовий експерт Олег Жданов. —  Він вирішує одразу декілька питань. Якщо ми починаємо наступ з боку півдня – по-перше, ми маємо доступ до Криму одразу ж, і якщо буде нагода, можемо входити до Криму. По-друге, ми перерізаємо артерію постачання для більшості угруповання рф на півдні. Ми перерізаємо водну артерію Криму, а це Північно-Кримський канал. І можемо рухатися вздовж узбережжя Азовського моря аж до самого кордону України – до Ростовської області. І тоді Донбас – Донецька та Луганська області – опиняються в напівоточенні.

При цьому росіяни поки що визнають, що Донбас у них в пріоритеті. Там зараз точаться запеклі бої за кожен сантиметр української землі. Але ці битви не є вирішальними, вважає і  військовий експерт, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін. Він, як і український колега, визнає, що загрозу Криму і звуження фронту можуть дати перенесення театру воєнних дій до південних областей.

—  Головні битви розвиватимуться на півдні, звичайно ж, — за Херсон та Мелітополь, — вважає Ігаль Левін. —  Це ключ до майбутнього в цій війні — скільки вона йтиме років і таке інше. Якщо Україна зможе грамотно реалізувати зброю, якщо в Україні будуть суттєві успіхи, великі території будуть звільнені, це кардинально змінить і ставлення Заходу, і підхід Росії, і рівень колаборації тих, хто зустрічає з квітами, — зрадників. Це вплине взагалі на все.

Як повідомляла «Індустріалка», останнім часом на Запоріжжі ліквідовано кілька російських командирів.

Читайте також: Росіяни вигадали черговий фейк щодо розміщення українських військових у Запоріжжі

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение На думку експертів, битви за Мелітополь та Херсон стануть вирішальними у війні з рф появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-dumku-ekspertiv-bitvi-za-melitopol-ta-herson-stanut-virishalnimi-u-viyni-z-rf

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top