“На фронті немає атеїстів”: як військовий капелан лікує душі наших захисників

Олександр Вівчар і до війни був священнослужителем. З початком російського вторгнення у 14-му році він став волонтером-капеланом, підіймав бойовий дух наших воїнів під Запоріжжям. Та мирне життя виявилось не для нього. Вже менш ніж за рік він пішов в зону АТО.

В зоні АТО, а потім ООС Олександр був з 2015-го по 20-й рік. Та і сьогодні продовжує виконувати свою місію та допомагати бійцям та волонтерських засадах. Каже, найголовніше в його покликанні — це наставляти та оберігати духовно. “Можна сказати, що на фронті немає атеїстів”, – розповідає капелан.

Олександр об’їздив чи не всі населені пункти зони бойових дій, яких можна було дістатися, возив бійцям гуманітарну допомогу, продовжує це робити і зараз.

У березні Олександр разом з капеланом Олегом Зубом їхали до Маріуполя, аби так само передати харчі та ліки, проте до міста вони так і не дісталися.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-fronti-nemaie-ateistiv-jak-vijskovij-kapelan-likuie-dushi-nashih-zahisnikiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-fronti-nemaie-ateistiv-jak-vijskovij-kapelan-likuie-dushi-nashih-zahisnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top