На Мелітопольщині окупанти не дозволяють сіяти деякі культури

В селі Долинське під Мелітополем фермери не можуть завершити посівну кампанію

В 20-ти кілометрах від Мелітополя окупанти не дозволяють вийти в поле і посіяти кукурудзу і соняшник. Хоча в селі і не відбувається активних бойових дій.

Про війну в селі Долинське Новобогданівської ОТГ нагадують літаки та вертольоти, які місцеві мешканці бачать в небі щодня. А також російські товари на полицях магазину і заборона виходити в поле.

На YouTube з’явилось відео, яке розповідає про життя села Долинське, яке знаходиться на території окупованого Мелітопольського району. Автор демонструє, що в населенному пункті неушкоджені житлові будинки, місцева школа і поля, засіяні зерновими культурами.

— Зараз тут більлш-менш тихо, щодня літають літаки та вертольоти, дуже низько, прямо над будинками, — розповідає чоловік за кадром. — Магазини працюють, товари є практично всі, але більшість з них російського виробництва. Ціни такі: хліб коштує 23 гривні за «цеглинку», макарони – 75 грн/кг, 200 г вершкового масла – 75 грн, цигарки російські від 90 гривень (без фільтра) і до 120 гривень і вище.

Також автор роліку додає, що в селі є вода, світло, газ та інтернет. Відкрита сільська школа, але учнів в ній немає, бо батьки бояться відпускати дітей на навчання в умовах окупації.

— Основна частина місцевого населення працювало у Мелітополі. Але через те, що роботи там зараз немає, люди живуть лише завдяки господарству та городам. Поля засіяні практично всіма сільгоспкультурами, крім кукурудзи та соняшника – це заборонили російські військові через побоювання, що там ховатимуться українські партизани. Здебільшого все нормально, живемо, сподіваємось на краще.

Як повідомляла «Індустріалка», поблизу Комишувахи в 30 кілометрах від лінії бойових дій триває посівна. Але в частині громад Запорізької області робота в полі неможлива через активні бойові дії та мінування полів.

Читайте також: Біженці із зони бойових дій у Запоріжжі масово йдуть за продуктами

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение На Мелітопольщині окупанти не дозволяють сіяти деякі культури появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-melitopolshhini-okupanti-ne-dozvolyayut-siyati-deyaki-kulturi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top