На окупованих територіях Запорізької області росіяни заганяють людей в черги для створення «картинки»

Окупанти штучно заганяють людей в черги задля створення пропагандистської «картинки»

Жителі тимчасово окупованих територій Запорізької області не виявляють бажання отримувати російські паспорти. Для створення «картинки» окупанти штучно створюють, а потім примусово заганяють у черги за документами рф. Потім ці черги показують на своєму ТБ як доказ того, що люди масово беруть псевдодокументи. Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що росія намагається якнайшвидше паспортизувати населення тимчасово окупованих територій Херсонщини та Запоріжжя. Проте, виявляється, навіть на території країни-агресора ці псевдопаспорти не вважаються повноцінними документами.

Це зумовлено тим, що на окупованих територіях України «паспорти» росія видає за спрощеною процедурою. У підсумку такий «паспорт» не дає українцям таких же законних прав, що мають росіяни.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області керівники підприємств поширюють новий фейк

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение На окупованих територіях Запорізької області росіяни заганяють людей в черги для створення «картинки» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-okupovanih-teritoriyah-zaporizkoyi-oblasti-rosiyani-zaganyayut-lyudey-v-chergi-dlya-stvorennya-kartinki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top