Важные новости

На окупованих територіях Запорізької області відділення “Укрпошти” зачинили через загрозу життю працівників

Генеральний директор Ігор Смілянський зробив 1 серпня офіційну заяву

З 1 серпня 2022, перший раз з 24 лютого, Укрпошта працює лише на території, підконтрольній Україні.

До вчорашнього дня, попри всі перешкоди та завдяки героїчній роботі наших працівників, зокрема в Запорізькій області, а до цього в Херсоні, ми виплачували сотні тисяч пенсій, приймали та перераховували платежі за комунальні послуги, а також доставляли продукти.

Але робити це далі більше немає можливості. Натомість маємо значну загрозу життю працівників та загрозу пограбування з боку «сбора блатных и шайки нищих» бійців російської армії, підкріпленої «кращими» бійцями так званих лнр/днр.

Вони не дають нам доставляти пенсії, бо їм треба зібрати номери паспортів від пенсіонерів для «референдумів» в обмін на пенсії в «дерев’яній валюті» звичним для них шантажем. По-іншому вони не вміють.

Дякую всій команді, яка робила все можливе і неможливе, ми, як завжди, виконали всі зобов’язання перед працівниками. Чи є зрадники? Безумовно. Але хочу сказати й тим, хто до кінця чесно виконував свою роботу, і тим, хто перейшов (або думає перейти) на бік зла, словами Термінатора: we’ll be back!

Ми повернемось, я точно це знаю. Як ми повернулись на Київщину, Чернігівщину та Сумщину. І не просто повернемось, а з новими відділеннями, як це сьогодні сталося в Тростянці, який зазнав значних пошкоджень від «осободителей». Тепер нове, красиве відділення відкрите в самому центрі Тростянця. І воно не останнє.

Я обіцяв команді приїхати на відкриття наступного й обов’язково це зроблю.

Зроблю це і в Херсоні, і на Луганщині, і в Запорізькій області й, звісно, на Донеччині, Харківщині, а згодом й в Криму. Бо, як директор Кримської, Луганської та Херсонської дирекцій (відсьогодні), відповідаю за розвиток мережі відділень.

А після «міцних керівників», яких росія присилає з Хабаровська та інших «вбитих» регіонів, роботи, як я бачу, буде багато.

P.S. А після звільнення, як і після запуску HIMARS, обов’язково буде Hasta La Vista Baby

Все буде Україна!

Джерело: телеграм канал Ігоря Смілянського

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение На окупованих територіях Запорізької області відділення “Укрпошти” зачинили через загрозу життю працівників появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-okupovanih-teritoriyah-zaporizkoyi-oblasti-viddilennya-ukrposhti-zachinili-cherez-zagrozu-zhittyu-pratsivnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top