На окупованому Запоріжжі рашисти намагаються прищепити свої моделі управління

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

Так, у Бердянську рашисти продовжують спроби інтегрувати свої моделі управління у різніх сферах життєдіяльності. Псевдоадміністрація міста та їх куратори з фсб рф змушують голів ОСББ змінити форму управління на ТСЖ — «товарищества совладельцев жилья», які на росії впроваджуються з 2005 року.

У разі відмови окупанти погрожують повернути управління будинком до ЖЕКу і тоді плата за комунальні послуги буде складати близько 20 грн. за квадратний метр. иДля порівняння, в середньому тарифи ОСББ станом на початок 2022-го року становили не більше 5 грн/кв.м.

Тож, всі голови ОСББ мають скликати загальні збори мешканців і ухвалити своє рішення. У разі переходу до ТСЖ, подати протоколи зібрання до виконкому і оформити інші папери за зразками російської педерації.

Не виключено, такі маніпуляції можуть мати і зовсім інший підтекст та бути одним з прихованих етапів підготовки до «референдуму». Разом із протоколами загальних зборів окупанти легко отримають персональні дані мешканців, оригінали їх підписів( кожен присутній має розписатися у протоколі), а також майже повну інформацію про те, скільки бердянців залишили свої квартири.

Нагадаємо, раніше російські окупанти у тимчасово окупованому Бердянську зупиняли тільки автівки, тепер почали зупиняти й пішоходів. У людей постійно перевіряють документи й переписують паспортні дані.

Крім того, рашисти оглядають речі людей та обстежують тіла чоловіків на наявність патріотичних українських татуювань.

Читайте також:    Запоріжцям розповіли, як убезпечити себе від афери з фейковими грошовими виплатами

Источник: https://forpost.media/vijna/na-okupovanomu-zaporizhzhi-rashysty-namahaiutsia-pryshchepyty-svoi-modeli-upravlinnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top