На період дії воєнного стану в Україні заборонено стягувати борги за комунальні послуги

Від стягнення боргів тимчасово захищені мешканці окупованих територій та зон бойових дій

27 липня Верхавна Рада України погодила закон щодо заборони примусового стягнення боргів за комуналку. Це стосується громад, де тривають бойові дії, або які перебувають в окупації. І ті, і інші є в Запорізькій області.

За відповідний закон проголосували 312 народних депутатів. Документ передбачає, що на період дії воєнного стану забороняється примусове стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги. Це стосується окупованих території та тих, де тривають бої, та які перебувають в оточенні. Відповідний перелік регулярно оновлює  Мінреінтеграції. Також підприємства не будуть вимагати оплату щодо  майна, знищеного або пошкодженого внаслідок воєнних дій.

До того під забороною було стягнення боргів з підприємств оборонно-промислового комплексу, органів військового управління, військових частин, вищих військових навчальних закладів, установ та організаціій зі складу Збройних Сил. Але до цієї норми депутати внесли зміни. Відтепер вона не стосується всіх перелічених суб’єктів, якщо йдеться про стягнення зарплати та грошового забезпечення військослужбовців.

На сьогодні, як повідомляла «Індустріалка», без електроенергії і газопостачання лишаються тисячі населених пунктів у Запорізькій області.

Читайте також: На Запорізькому напрямку ворог проводить перекидання додаткових підрозділів

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение На період дії воєнного стану в Україні заборонено стягувати борги за комунальні послуги появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-period-diyi-voyennogo-stanu-v-ukrayini-zaboroneno-styaguvati-borgi-za-komunalni-poslugi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top