На російському блокпосту під Запоріжжям помирають люди, які намагаються виїхати з окупації

На російському блокпосту біля тимчасово окупованого міста Василівка помирають люди, які намагаються виїхати з окупованої території.

Як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, щодня у черзі на виїзд з окупації на російському блокпосту біля Василівки очікує понад тисячу автівок.

«Понад 5 тисяч українців очікують на проїзд через цей блокпост. Лише за добу померла одна людина, яка не дочекалася своєї черги виїхати на територію міста Запоріжжя”, – повідомив Іван Федоров.

Посадовець зазначив, що лише за тиждень там померло 5 людей.

“Є також зовсім жахливі речі, коли рашисти підходять до наших людей і кажуть: “Якщо хтось хоче із тяжкохворих підняти мітинг, то можемо пристрелити прямо зараз у посадці”, – розповів Іван Федоров.

За словами Івана Федорова, Василівка сьогодні – єдиний пункт перетину для Запорізької, Херсонської та Донецької тимчасово окупованих частей цих областей.

Як раніше повідомляв «Форпост», загально відомо, що кадирівці під час українсько-російської війни виконують роль загороджувальних загонів в російській армії. Це такі загони, які розміщуються позаду основних військ для запобігання втечі військовослужбовців з поля бою, упіймання шпигунів та дезертирів, придушення бунтів тощо. Створювалися у збройних силах різних держав. Найбільш відомі загони військ НКВС в ЗС СРСР під час Другої світової війни.

За інформацією розвідників ЗСУ, у Пологівському районі Запорізької області почалися бунти російських військовослужбовців: солдати рф не хочуть воювати через те, що їм не виплачують обіцяних грошей.

Місцеві ж мешканці Василівського району області розповідають, що подекуди росіяни навмисно “відстрілюють” боєприпаси і складають зброю, відмовляючись вести війну проти мирного населення.

Втім кадирівці жорстоко карають бунтівників.  Відомо про трьох таких російських вояк, яких  вбили кадирівці.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-rosiyskomu-blokpostu-pid-zaporizhzhiam-pomyraiut-liudy-iaki-namahaiutsia-vyikhaty-z-okupatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top