На стіні однієї із запорізьких шкіл з’явиться патріотичний мурал: оголошено конкурс ескізів

Новий мурал має з’явитися на стіні школи №109, керівництво якої вирішило організувати конкурс “Я – справжній українець. Маленька часточка великої душі”, щоб розвинути у школярів почуття патріотизму та вшанувати пам’ять про випускника школи, який загинув на Донбасі.

Малюнок планують нанести на центральній стіні прямо перед входом до навчального закладу. Мурал буде розташований біля пам’ятної дошки випускнику школи – воїну і волонтеру Віталію Тіліженко, загиблому в АТО, повідомляється на сайті школи.

“Ми бережемо пам’ять про Віталія та хочемо запропонувати молоді висловити всі свої патріотичні почуття і враження на стіні, яка б всім нагадувала, що “Герої не вмирають”, а також висловлювала думку, що загибель героїв не марна, що Україна стане вільною, сильною і щасливою країною”, – кажуть у школі.

Фото: znvk109.in.ua

Всі вимоги до робіт та детальна інформація про конкурс:

Фото: znvk109.in.ua
Фото: znvk109.in.ua
Фото: znvk109.in.ua

Ескізи для арту подаються до 15 січня 2019 року. А сам мурал планують відкривати навесні наступного року, присвятивши цю подію також до 25-річчя школи.

Читайте також: “City Face”: в Запорожье заканчивают работу над вторым масштабным муралом – ФОТО

Сообщение На стіні однієї із запорізьких шкіл з’явиться патріотичний мурал: оголошено конкурс ескізів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-stini-odniiei-iz-zaporizkih-shkil-z-javitsja-patriotichnij-mural-ogolosheno-konkurs-eskiziv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top