На великому запорізькому підприємстві почали випускати новий вид продукції

Новий вид продукції на «Запоріжсталі» освоїли лише за два тижні

На комбінаті «Запоріжсталь» освоїли перший у цьому році новий вид продукції — холоднокатаний рулон подвійної маси (без шва) розмірами 1,5-2,0х1370-1500 мм.

рулони

Раніше на підприємстві випускали рулони вагою до 8 тонн та товщиною 3,8 мм. Щоб отримати такий рулон, зварювали два маловагові рулони в лінії НТА-4 у Цеху холодної прокатки та отримували рулони зі швами.
Тепер технологію виробництва змінили. Нові рулони виробляють у Цеху гарячої прокатки, а в Цеху холодної прокатки змінюють їхню товщину.

рулони

Як розповів заступник начальника Цеху холодної прокатки з виробництва Сергій Кузьменко, на комбінат надійшов запит від потенційних споживачів із Польщі. Від звернення клієнта до того моменту, коли на підприємстві виготовили першу пробну партію рулонів, пройшло лише 14 діб.

Сергій Кузьменко

— До нас надійшов запит від потенційних споживачів із Польщі. Споживачі хотіли рулони 4 типу прокату шириною 1500 мм, але щоб вага рулону при цьому була не менше 9 тонн.

За існуючої технології виробництва ми не могли забезпечити цю вимогу. Тому разом із колегами із сусіднього Цеху гарячої прокатки та техуправління розробили нову технологію.

Ми змінили трохи товщину підкату, збільшили її до 4 мм. Тим самим ми забезпечили виконання вимог споживача, – розповів Сергій Кузьменко.

рулон

Завдяки новій технології виробництва вдалося не лише освоїти новий вид продукції, а й суттєво заощадити.

— Коли ми запустили цю технологію виробництва, виготовили для споживача 1587 тонн продукції, економія від запровадження цього виду продукції склала 1 млн 128 тис. грн.

Це сталося завдяки тому, що змінилася товщина. Такі рулони ми пропускаємо за своїми переділами, ми їх не з’єднуємо з двох половинок одного зливка, як робили раніше, зникає обріз рулонів посередині. У нас збільшилась продуктивність травильного агрегату, продуктивність прокатного стану, – поділився Сергій Кузьменко.

рулон

Комбінат «Запоріжсталь» вже відвантажив 3600 тонн нового виду прокату для будівельної галузі. Працівники підприємства кажуть: навіть у такий складний час, як зараз, вони готові освоювати нові види продукції та підтримувати економіку України.

рулон

рулони

Читайте також: Гендиректор «Запоріжсталі»: Будемо тримати фронт скрізь, де можемо

Сообщение На великому запорізькому підприємстві почали випускати новий вид продукції появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-velikomu-zaporizkomu-pidpriyemstvi-pochali-vipuskati-noviy-vid-produktsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top