На виклик запоріжців направлятимуть найближчу машину швидкої, – у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби (фото)

У 2019 році в усіх регіонах України мають запрацювати оновлені диспетчерські служби. Диспетчери екстрених дзвінків менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка перебуває найближче до адреси виклику.

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а в інших регіонах – оновлені та модернізовані, йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров’я.

Запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер 103 і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина швидкої допомоги  – навіть якщо вона буде з іншого району. Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє:

зменшити час обробки виклику: від 3-5 хвилин до 1 хвилини у 90% випадків;
виконати  норматив доїзду на екстрені випадки – до 10 хвилин в містах і до 20 хвилин у сільській місцевості;
в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги;
зібрати актуальну і достовірну статистику, яку можна аналізувати для поліпшення надання екстреної допомоги.

МОЗ закликає місцеву владу сприяти Центрам екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у створенні сучасних диспетчерських служб.

“Саме від цього залежить, наскільки якісною та швидкою буде ЕМД у кожному регіоні України”, – зазначено у повідомленні.

  Фото — http://moz.gov.ua
Читайте також: Молодь з різних міст України навчалася у Запоріжжі впливу на політичні процеси

Сообщение На виклик запоріжців направлятимуть найближчу машину швидкої, – у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-viklik-zaporizhciv-napravljatimut-najblizhchu-mashinu-shvidkoi-u-moz-anonsuvali-reformu-dispetcherskoi-sluzhbi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top