На виставці у штаб-квартирі НАТО представлені докази злочинів росії у Запорізькій області

Кожна делегація НАТО під час візиту до шаб-квартири у Брюселі може побачити звірства росіян

Виставку про війну Russian War Crimes House після Давосу відкрилась у Брюселі. Всі відвідувачі штаб-квартири НАТО зможуть побачити на власній очі наслідки повномасштабного вторгнення росії до України.

Наприкінці травня виставка «Домі російських воєнних злочинів» (Russian War Crimes House), на якій зібрано майже  5 тис. фотографій та  відеокадрів війни, працювала в Давосі. А з 6 липня вона доступна для відвідувачів штаб-квартири НАТО у Брюселі.

виставка про війну

— Відтепер кожна делегація НАТО на свої власні очі може побачити беззаперечні докази воєнних злочинів російської федерації в Україні, в тому числі скоєних на території Запорізької області, — відзначив на відкритті міський голова Іван Федоров. — Подякував країнам НАТО за надану високоточну новітню зброю, передусім за реактивні системи залпового вогню Himars. Чим більше такої зброї, тим більше врятованих життів українців та менше злочинів й насилля проти цивільного населення. Сподіваюся, що незабаром Russian War Crimes House відкриється у кожному Парламенті кожної демократичної держави. Для того, щоб переконати абсолютно всіх політиків світу важливість надання Україні важкого озброєння.

виставка про війну

Як повідомляла «Індустріалка», на Запорізькому напрямку наші військові успішно використовують проти ворога застосовують реактивні системи залпового вогню HIMARS. Однією з цілей, яка була уражена, є військовий аеродром у Мелітополі.

Читайте також: Безпілотники, броньовані машини та спецтехніка: яких втрат зазнав ворог на території України станом на 7 липня

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение На виставці у штаб-квартирі НАТО представлені докази злочинів росії у Запорізькій області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-vistavtsi-u-shtab-kvartiri-nato-predstavleni-dokazi-zlochiniv-rosiyi-u-zaporizkiy-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top