На Запоріжжі без газопостачання лишаються майже 70 тисяч абонентів, без електрики — більше 40 тисяч

Через обстріли рашистів в Запорізькій області без газо- та електропостачання лишаються тисячі абонентів. Запорізька обласна військова адміністрація звітує, що ремонтні роботи ведуться ледь не цілодобово й з максимальною швидкістю.

На сьогодні, 01 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 41 526 абонентів у 85 населених пунктах Запорізької області, — повідомляє ЗОВА.

Так, зранку у Пологах без енергопостачання залишилися 4 213 споживачів. Ремонтні роботи заплановано на сьогодні. В Оріхівському, Василівському та Гуляйпільському районах проведення ремонтних робіт не можливе через бойові дії.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 406 абонентів у 86 населених пунктах області, — йдеться в повідомлені ЗОВА.

Від газопостачання залишаються відключеними 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Вчора, 30 квітня, у місті Василівка було усунуто отримані раніше цього дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільного газопроводу. В Пологах цього ж дня було пошкоджено газопроводи низького та середнього тиску. Без газопостачання залишився 51 споживач. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт, зазначають в ЗОВА.

Крім того, внаслідок обстрілів кількість пошкоджених житлових будинків постійно збільшується. За уточненою інформацією загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 646 домоволодінь.

Читайте також: За добу на Запоріжжі знищено 22 одиниці ворожої техніки

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-bez-hazopostachannia-lyshaiutsia-mayzhe-70-tysiach-abonentiv-bez-elektryky-bilshe-40-tysiach.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top