На Запоріжжі люди обурені якістю води, яка тече з їхніх кранів: чи вдасться цьому зарадити

Причина цього не в аварійних ситуаціях, пояснює голова Пологівської громади. За його словами, вода по всій території видобувається із свердловин і за стандартами не є питною, однак якщо у місті Пологи вода проходить процес обеззалізнення та додаткову фільтрацію, то у сільській місцевості з цим проблема.

Вирішити проблему можна, встановивши спеціальну установку, що очищатиме воду від піску та заліза. Наразі таке обладнання запланували встановити у місті Пологи, а село своєї черги чекатиме ще роки зо два, бо коштів на все одразу немає. Обладнання дороговартісне. Остаточну ціну не підраховували, а залежить вона від кількості абонентів. До кінця року обіцяють принаймні провести такі розрахунки.

“Ми в стратегії розвитку нашої громади внесли покращення послуги з надання водопостачання. Включили як першочергову, на рівні з покращення медичних послуг. Я думаю, що ми обов’язково протягом року-двох дійдемо до питання встановлення станції обеззалізування, другого виходу в селі Пологи я не бачу”, – зазначив голова Пологівської міської територіальної громади Юрій Коноваленко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/iz-kraniv-meshkanciv-zaporizkoi-oblasti-llietsja-irzhava-voda-jak-virishuvatimut-problemu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=iz-kraniv-meshkanciv-zaporizkoi-oblasti-llietsja-irzhava-voda-jak-virishuvatimut-problemu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top