На Запоріжжі окупанти викрали двох колишніх солдат ЗСУ

Рашистські військові та ефесбешники на тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжують викрадати людей під різними приводами.

За інформацією ЗОВА, у смт. Андріївка Бердянського району російськими злочинцями були викрадені 2 місцеві жителі 1998 р.н. та 1999 р.н., колишні військовослужбовці за контрактом ЗС України.

У Мелітополі окупанти викрали 39-річного чоловіка, майора служби цивільного захисту.

У с. Новофедорівка, Пологівського району з місця мешкання російськими злочинцями було викрадено 18-річного чоловіка.

Нагадаємо, щоб викрадені російськими військовими чи ФСБ запоріжці мали можливість потрапити до списків обміну, просимо їх рідних, друзів чи сусідів звертатися на “гарячу лінію” ЗОВА за номером 0 800 503 508.

Повідомляйте про всі випадки, якщо стали свідками захоплення рідних, близьких, знайомих, активістів, журналістів для того, щоб допомогти людям повернутися.
Завдяки зверненням громадян правоохоронні органи відкривають кримінальні провадження, відбувається фіксація даних, які у подальшому передаються безпосередньо і у Національне бюро пошуку, і Уповноваженому з прав людини.

Головне, фіксується інформація щодо захоплених громадян, які перебувають у заручниках, яка своєчасно передається у відповідні організації та органи влади, що дає змогу повернути наших громадян до близьких та рідних,

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-okupanty-vykraly-dvokh-kolyshnikh-soldat-zsu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top