На Запоріжжі окупанти з Чечні після «зустрічі» з ЗСУ кинули своїх поранених та вбитих

У Запорізькій області бійці ЗСУ розбили підрозділи БТГр 71 мотострілецького полку (в/ч 16544, станиця Калинівська, Чеченська республіка) зі складу 42 мотострілецької дивізії.

Як повідомив відомий журналіст Роман Цимбалюк, окупанти з Чечні безуспішно намагалися атакувати позиції захисників України у Запорізькій області. Рашисти зазнали втрат, а ті, що вижили, так поспішали врятуватися, що вирішили кинути поранених товаришів по службі.

«Внаслідок невдалої спроби наступу зазначеного підрозділу на позиції ЗСУ загинуло 5 військовослужбовців, 9 тяжко поранені. При цьому військовослужбовці, що вижили, втекли з поля бою, кинувши всіх поранених і тіла загиблих», — повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

Бій відбувся ще 1 травня, але розповіли про нього лише сьогодні.

Нагадаємо, війська рф на Запоріжжі ділять на «еліту» і руських.

Відомий факт, що серед «росіян» існують національні протистояння. В тому числі через те, що раніше вони воювали один проти одного. Наразі ж ситуація так, що нерівність проявляється на рівні поводження з трупами.

Як стало відомо, тіла російських солдат зберігають в залізничних рефрижераторах, перевозять виключно вночі, невеликими партіями, щоб не показувати втрати як місцевому населенню окупованих територій, так і росіян, в міста яких приходять вагоні. Тож на території Запорізької області вже повно таких вагонів, в яких поступово гниють трупи.

В цей самий час представників «кадирівської еліти» в рефрижераторах ніхто не тримає. Якщо загинув хтось із кадирівців, то до підрозділу приїздить особистий представник рамзана кадирова та забирає тіло померлого, везе його додому, де ховають із усіма почестями. Окрім того, сім’ї кадирівців, що проходять службу в Україні не ображені: їм допомагають з продуктами харчування, лікують, залагоджують будь-які проблеми та забезпечують грошима.

Далеко не останню роль в розбраті відіграють загальне забезпечення та позиції. Російські солдати почали помічати, що гірше вдягнені ніж кадирівці, частіше за все це дешева й неякісна форма. До того ж їхні «південні браття» майже не мають проблем із харчуванням, і на відміну від руських не мародерять продуктові магазини.

Ще один факт: голодних руських солдат «кидають» на передову, у той час, як кадирівці йдуть другою лінією, відповідно мають менше втрат. Тож не дивно, що тіла руських розкладаються в рефрижераторах, а за кожним померлим кадиревцем приїздять особисто представники командуючого.

Солдати з обох боків бачать таке ставлення, тож росіяни сповнюються люттю на «братів», не називаючи інакше як «чорножопими», а кадирівці у свою чергу насміхаються над руськими, що ті навіть на належне забезпечення не заробляють і ведуть себе як раби.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-okupanty-z-chechni-pislia-zustrichi-z-zsu-kynuly-svoikh-poranenykh-ta-vbytykh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top