На Запоріжжі рашисти поширюють фейки про те, що командирам ЗСУ «заборонили» забирати тіла загиблих бійців

Російські війська не дають забрати поранених та загиблих українських військовослужбовців з поля бою в Запорізькій області.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації.

«Часто російські військові не дають забрати поранених та, на жаль, загиблих українських солдатів з поля бою, порушуючи всі гуманітарні міжнародні норми, забуваючи про гуманізм та людяність», — зазначили в ЗОВА.

Там також стверджують, що окупанти намагаються поширити інформацію, що начебто українським командирам заборонили забирати тіла своїх загиблих бійців з поля бою.

«Мовляв, таким чином Україна намагається приховати власні військові втрати. Насправді, все дзеркально навпаки», — вказано у повідомленні.

Нагадаємо, днями українські військові знищили у Запорізький області екіпаж БМП2 рашистів. Броньована машина тепер буде працювати на потреби українських військових.

Військові з батальйону ССО «Азов Київ» захопили в полон декількох рашистів та частину знищили на місці. Результатом операції стала захоплена бронемашина піхоти.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rashysty-poshyriuiut-feyky-pro-te-shcho-komandyram-zsu-zaboronyly-zabyraty-tila-zahyblykh-biytsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top