На Запоріжжі рашисти спаплюжили стелу пам’яті загиблих у ІІ Світовій війні

У селі Полтавка під Гуляйполем російські загарбники вчинили акт вандалізму по відношенню до братської могили 34 загиблих радянських солдат.

Через напис «Не повториться ж це ніколи» вандали знищили стелу пам’яті померлих військових під час Другої Світової Війни.

Крім того, росіяни, що оселилися у тимчасово окупованому селі Новозлатопіль, за кожної нагоди ретельно перевіряють документи мирних селян, а також їхні телефони. Окупаційна влада розшукує воїнів АТО/ООС.

Згідно з отриманою інформацією, староста села Любимівка надав окупантам відомості щодо учасників АТО/ООС.

Як вже повідомляв «Форпост», більшість мешканців тимчасово окупованих міст і сіл Запорізької області не палають бажанням коритися російським загарбникам, і планомірно проводять заходи щодо їх знищення.

Особливо відзначився в цій справі Мелітополь — місцеві партизани, за інформацією Запорізької ОВА, знищили в місті вже понад 100 окупантів. Причина смерті рашистів – ножові та вогнепальні поранення. Інформацію щодо точної кількості вбитих та обставини їхньої смерті окупаційна адміністрація ретельно приховує

Як вже повідомляв «Форпост», за інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, встановлено, що в період з 20 березня по 12 квітня у тимчасово окупованому Мелітополі під час нічних патрулювань ліквідовано 70 військовослужбовців РФ, в тому числі й «кадирівців».

«Причина смерті нічних патрульних під час комендантського часу – ножові та вогнепальні поранення. Інформацію щодо точної кількості вбитих та обставини їхньої смерті окупаційна адміністрація ретельно приховує. Є дані, що це наслідок роботи українського руху опору Мелітополя. Наразі підрозділи окупаційних військ не досягли результатів щодо пошуку осіб, причетних до знищення військовослужбовців РФ», — повідомили в ГУР.

Нагадаємо, у Мелітополі місцеві мешканці попереджають рашистів, що в місті повно партизан, які зовсім не раді окупантам. Про це стало відомо с соцмереж.

Так, в Мелітополі розповсюджують листівки, в яких мова йде про те, що Мелітополь — це Україна і окупантам там не раді. В листівці також говориться, що кожен житель міста — це партизан.

Фото 2018 року.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rashysty-spapliuzhyly-stelu-pam-iati-zahyblykh-u-ii-svitoviy-viyni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top