На Запоріжжі росіяни не хочують йти на передову та брешують про іноземний легіон

У Мелітополі зафіксоване масове ухилення окупантів від служби, яким нібито протистоять іноземці

У Запорізькій області військові рф згодні лежати в лікарні аби не йти на передову. При цьому колаборанти розповсюджують фейки про присутність в регіоні бійців з інших країн.

За даними Запорізької обласної військової адміністрації, днями до лікарні у Мелітополі доставлені 40 російських військових з пораненнями кінцівок. Одна із ймовірних версій, що отримали вони ушкодження не на передовій, а поцілили в себе самі через невміле поводження зі зброєю. Можливо, таким чином окупанти хочуть відсидітися в тилу і не брати участь у активних бойових діях.

Тим часом прибічники загарбників продовжують ширити нісенітниці щодо ситуації на фронті. Автор чергового запорізький зрадник та колаборант Рогов. У своєму телеграм-каналі він заявив, що в Запоріжжі, яке має стати столицею «визволених територій», наразі перебувають військові інших держав та начебто велика їхня кількість загинула у місті.

— Це абсолютний фейк, — відзначають в ЗОВА. — Видно, зрадники і колаборанти не можуть навіть уявити, як сильно запорізькі та українські воїни — захисники та захисниці — люблять свою землю. А любов ця така сильна, що наша армія готова захищати її до останньої краплі крові, у своїй майстерності перевищуючи здібності закордонних легіонів. Звісно, жодного іноземного контингенту в області немає.

Читайте також: Через підступність росіян на блокпосту у Василівці — критична ситуація з евакуйованими

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение На Запоріжжі росіяни не хочують йти на передову та брешують про іноземний легіон появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizhzhi-rosiyani-ne-hochuyut-yti-na-peredovu-ta-breshuyut-pro-inozemniy-legion

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top