На Запоріжжі росіяни використали вогнеметну систему «Сонцепек» проти своїх військ

У Запорізькій області рашисти випалили своїх же — загарбники використали вогнеметну систему «Сонцепек». Такі дії позитивно сприймаються та всіляко підтримаються українськими військовими.

За інформацією 97 Піхотного батальйону 60-ої окремої піхотної бригади, 8 травня, використовуючи на Запорізському напрямку важку вогнеметну систему «Сонцепек», російські війська застосували її проти своїх позицій та фактично випалили рашистських окупантів з української землі.

«Керівництво 97 Піхотного батальйона висловлює своє задоволення діями російських окупантів — такі дії позитивно сприймаються та всіляко підтримаються українськими військовими. Ми розуміємо, що на травневі є традиція готувати шашлики, але в нас є одне зауваження — палить себе на території Росії», — говориться у повідомленні.

Як вже повідомляв «Форпост», у тимчасово захопленому Бердянську російські окупанти погрозами намагаються заблокувати роздачу гуманітарної допомоги населенню від української влади.

За інформацією ЗОВА, окупанти ходили по офісах та домах волонтерів й вимагали припинити видачу ліків та їжі місцевому населенню. А також надати контакти всіх волонтерів та перевізників, що працюють на підтримку населення та залишаються на боці Україні.

За «темниками» окупантів, тільки вони мають монополію на «добрі вчинки», а самостійна волонтерська діяльність громадян на окупованій територій «є недопустимою».

Міська влада просить волонтерів бути обережними та не повідомляти публічно про пункти видачі допомоги.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rosiiany-vykorystaly-vohnemetnu-systemu-sontsepek-proty-svoikh-viysk.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top