На Запоріжжі спростовують черговий рашистський фейк

У ПАТ «Запоріжжяобленерго» спростовують фейк щодо намисного відключення громад тимчасово окупованих територій Запорізької області від енергопостачання.

За інформацією «Запоріжжяобленерго», останнім часом соцмережами шириться інформація, нібито ПАТ «Запоріжжяобленерго» відключатиме енергопостачання на окупованих територіях. Зокрема, у таких дописах йдеться про територію обслуговування Михайлівського та Мелітопольського районних відділень.

Це фейк!

Як наголошують у «Запоріжжяобленерго», компанія й надалі здійснює покладені на нього українським законодавством обов’язки з енергозабезпечення усього Запорізького регіону – у тому числі й тимчасово окупованих територій.

Жодних умисних відключень електроенергії у жодному районі, у жодній громаді нашої області наразі немає і не буде.

Як зазначають в Обленерго, на певних територіях мають місце проблеми із енергозабезпеченням, але пов’язані вони виключно із пошкодженнями електромереж, спричиненими воєнними діями або ж складними погодними умовами. Більше того, там, де є можливість, енергетики від перших днів повномасштабного вторгнення у режимі 24/7 відновлюють електрообладнання, аби якомога скоріше повернути людям світло.

Нагадаємо, рашисти й раніше не забували про інформаційний фронт на Запоріжжі, на якому продовжують вести нечесну боротьбу.

За інформацією від військових, на території Запорізької області окупанти поширюють дезінформацію про те, що українська влада начебто віддала наказ про затоплення функціонуючих шахт разом з працюючими там людьми.

Ці абсурдні заяви абсолютно не відповідають дійсності і направлені виключно на дискредитацію нашої влади та на пошук підтримки проросійських настроїв серед шахтарів.

Нагадаємо, у своїх телеграм-каналах росіяни поширюють фейк, що нібито всі, хто виїжджатиме з тимчасово окупованих територій області у Запоріжжя зазнаватимуть у місті «СБУшних репресій».

Як доказ наводять слова в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва про те, що до міста стікається багато переселенців із Донбасу, тож поліція проводить «перевірочні заходи».

Також окупанти закликають мешканців регіону виїжджати на територію рф, де влада, мовляв, не влаштовує жодних фільтраційних заходів біженцям». Правда ж є зовсім інакшою.

Так, українські поліцейські перевіряють документи тих, хто виїхав із непідконтрольної Україні території, аби не пропустити у мирне Запоріжжя російських диверсантів. Але навряд можна назвати перевірку документів фільтраційними заходами.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-sprostovuiut-cherhovyy-rashystskyy-feyk.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top