На Запоріжжі створена військова адміністрацію у місті, де загинув мер

Створено Токмацьку міську військову адміністрацію Пологівського району Запорізької області — відповідний указ підписав президент Зеленський.

«Утворити Токмацьку міську військову адміністрацію Пологівського району Запорізької області. […] Указ набирає чинності з дня його оприлюднення», – ідеться в указі.

Очолив адміністрацію Олександр Чуб, секретар міськради. На минулих місцевих виборах він балотувався до міськради від Партії «Порядок»

Нагадаємо, вчораі, 7 травня, стало відомо про смерть міського голови окупованого міста Токмак Ігоря Котелевського. Йому було 57 років.

Ігор Котелевський був мером Токмака з 2010 року. Його обирали та двічі переобирали на посаду міського голови (балотувався вд «Партії регіонів» та «ОПЗЖ»).

Правоохоронці розглядають версію самогубства. Проте Токмак знаходиться на окупованій території, і тіло мера українська поліція навіть не бачила. Тож жодних версій висувати правоохоронці не можуть. Хоча у місті впевнено говорять про насильницьку смерть.

У квітні стало відомо, що Ігор Котелевський склав свої повноваження і відмовився співпрацювати з окупаційною владою, але з міста не їхав. Окупанти призначили на його місце «в.о. міського голови» Володимира Вольвача.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-stvorena-viyskova-administratsiiu-u-misti-de-zahynuv-mer.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top