На Запоріжжі жінка облаштувала у власному подвір’ї нелегальну автозаправку

Як повідомили у пресслужбі Нацполіції області, 20 вересня у Бердянську правоохоронці викрили незаконну діяльність АЗС з порушеннями правил безпеки. Як виявилось, керівниця відомої мережі автозаправних комплексів в Україні облаштувала заправку просто у власному подвір’ї.

Під час обшуку правоохоронці вилучили близько тонни сировини (за попередніми даними дизельне паливо) та обладнання для перекачування нафтопродуктів. Пально-мастильні матеріали зберігались без відповідної ліцензії та документів підтверджуючих походження.

Наразі триває досудове розслідування. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно і призначення відповідних експертиз.

Читайте також: щороку, 22 вересня, власників машин закликають відмовитися від цього транспорту і хоча б ненадовго пересісти на альтернативний. Мета – знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Чи долучилося Запоріжжя до цієї екоспроби?

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizhzhi-zhinka-oblashtuvala-u-vlasnomu-podvir-nelegalnu-avtozapravku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizhzhi-zhinka-oblashtuvala-u-vlasnomu-podvir-nelegalnu-avtozapravku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top