На Запорізькій АЕС знаходяться близько 400 російських військових

Запорізька АЕС та місто Енергодар вже 10 діб перебувають під контролем російських військових формувань

Зараз усі 6 енергоблоків Запорізької АЕС контролюються українським персоналом, зміни мають можливість ротації. Формально окупанти не втручаються в роботу АЕС, проте всі технічні рішення персонал вимушений погоджувати з командиром загарбників. Працівники станції перебувають під сильним психологічним тиском з боку окупантів, весь персонал по прибутті на станцію ретельно перевіряється озброєними терористами.

Все це негативно впливає на роботу і ставить під загрозу ядерну та радіаційну безпеку. Про це повідомляється у телеграм-каналі «Енергоатом».

«Індустріалка» повідомляла, вчора на базі дитячого відділення СМСЧ 326 немовлят змогли отримати дитяче харчування. Сьогодні видача допомоги для немовлят продовжиться. Також сьогодні з 12.00 до 17.00 на базі Енергодарської гімназії №  5 буде відбуватися видача гуманітарної допомогти багатодітним родинам.

Ситуація в Енергодарі важка. Через фактичну блокаду Енергодару продовжуються проблеми з пальним, поставкою продуктів харчування та ліків першої необхідності. У людей вимагають демонструвати вміст мобільних телефонів, та навіть б’ють і забирають автомобілі.

Сообщение На Запорізькій АЕС знаходяться близько 400 російських військових появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizkiy-aes-znahodyatsya-blizko-400-rosiyskih-viyskovih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top