На запорізькій Хортиці для тварин встановлюють солонці. ФОТО

З настанням холодної пори року у диких тварин зменшуються можливості якісно і регулярно харчуватися тим, що зазвичай складає їхній раціон навесні та влітку.  Як розповіли у прес-службі Національного заповідника, для тварин на Хортиці встановлюють годіниці та штучні солонці.

Підгодовувати звірів  у цей період вкрай важливо, адже така підтримка  дозволяє мешканцям дикої природи поновлювати сили,  вітамінний і жировий баланси,  успішно адаптуватися до суворих погодних умов.

Окрім сіна, зерна та коренеплодів для звірів важливим є вживання мінеральних речовин.  Тому поблизу годівниць, які встановлені на території острова Хортиця, працівники відділів охорони природи, лісу та служби режиму Національного заповідника влаштовують для звірів штучні солонці.

За словами фахівців, сіль покращує апетит, попереджає деякі захворювання, з її наявністю в організмі пов’язаний сольовий та водний баланси.

Крім звичайної солі, після настання морозів та випадання снігу, заповідник планує підгодовувати тварин комплексними мінеральними харчовими добавками, що будуть включати у себе і інші важливі мікроелементи та мінерали.

Читайте також: «Іржа — символ острова»: на Хортиці у Запоріжжі встановили незрозумілі об’єкти, — ФОТО

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizkiy-khortytsi-dlia-tvaryn-vstanovliuiut-solontsi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top