Нацгвардия собирается приобрести еще парочку запорожских вертолетов

Командующий Нацгвардией Юрий Аллеров  меньше чем за год в Запорожье приезжал дважды

Как сообщала «Индустриалка», сегодня генерал-полковник Юрий Аллеров принял участие в торжестве по случаю 24-летия создания воинской части 3029. А вместе с губернатором Константином Брылем командующий НГУ перерезал ленточку на входе в новое общежитие для контрактников части.

Аллеров Брыль

— Так сталося, що знову на нашу землю ворог прийшов зненацька — підступно й підло. Одними з перших, хто протистояв агрессору, стали воїни Національної гвардії України. І Нацгвардія довела, що в єдності з іншими формуваннями ми здатні забезпечити мир та лад у державі.

Хочу подякувати представникам влади тих областей, які допомагають армії у вирішенні соціальних та побутових питань. Будівництво житлових комплексів та гуртожитків є одним із пріоритетів, які визначив Президент України Петро Порошенко.

Запорізька область одна з тих, хто гідно виконує ці завдання, адже розуміє важливість підтримки захисників України, — подчеркнул в своем выступлении на торжественной части Юрий Аллеров.

Аллеров Брыль

А журналистам  Юрий Аллеров подчеркнул, что  очень поражен заботой громады Запорожского края о своих воинах-защитниках, для которых они создают достойные условия: «Я з певністю можу сказати, що на пальцях однієї руки можу перерахувати адміністрації, які пильно, ретельно працюють з військовими формуваннями. І одна з передових — це Запорізька область».

В свою очередь губернатор Константин Брыль еще раз подчеркнул, что гвардейцы являются элитой нации, элитой Запорожского края: «Ми пишаємось нашими нацгвардійцями!”

— Президент України Петро Порошенко наголосив на необхідності забезпечення військовослужбовців гідними умовами, адже матеріально-технічне забезпечення є першим кроком до побудови сильної армії. Військова частина 3029 входить до переліку підшефних і вже не вперше отримує допомогу від влади області. Зокрема, новий гуртожиток розрахований на проживання 70 військовослужбовців.

 общежитие

Наступного року ми звернемося до депутатів облради з проханням виділити кошти на те, щоб привести до ладу праве крило побутового корпусу та прилеглу територію, — сообщил Константин Брыль.

По его словам, продолжатся работы и на втором городке части, который расположен на Военстрое.

Константин Брыль поблагодарил всех, кто систематически, ежемесячно перечисляет средства в Фонд обороны Запорожской области.

— Це «Мотор Січ», «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», та практично всі підприємства, — сообщил губернатор.

Аллеров Юрий

Кстати, командующий НГУ Юрий Аллеров предыдущий раз приезжал в Запорожье за вертолетом производства «Мотор Сичи». 20 декабря прошлого года президент “Мотор Сичи” Вячеслав Богуслаев вручил ему документы на вертолет Ми-2МСБ.

Нацгвардия, по словам Юрия Аллерова, планирует до конца года «иметь возможность закупить Ми-8». И в следующем году закладываются в бюджет средства на приобретение.

— Ці вертольоти кращі, вони мають подвійне призначення — як транспортні, і як бойові. І вони підтвердили це, — отметил командующий Нацгвардией.

Читайте также: Вдова Героя Украины служит солдатом в запорожской части

Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/natsgvardiya-sobiraetsya-priobresti-eshhe-parochku-zaporozhskih-vertoletov

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top