Небайдужі містяни вирішили облаштувати територію навколо одного з пологових будинків міста

Небайдужі містяни вирішили облаштувати територію навколо одного з пологових будинків міста

На кожному кроці квіти, вічнозелений ялівець та багатолітні дерева. Так сьогодні виглядає територія навколо пологового будинку №1.

На території пологового будинку №1 реставрували декоративний басейн, який після ремонту перетворили на фонтан. А біля доріжок встановили квітники. Усе це медпрацівники створили власноруч. Кажуть, не обійшлося у переважно жіночому колективі і без чоловічої допомоги. Втілити усі задуми працівників пологового будинку допоміг грант у 50 тисяч гривень від конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”. Профінансував цей проект-переможець завод “Запоріжвогнетрив”. Робота над створенням затишку у дворі закладу не припиняється вже більше 20 років. Все — заради комфорту пацієнтів, котрі, як відомо, потребують особливої уваги. У планах, каже головний лікар пологового будинку, і надалі брати участь у конкурсі “Ми – це місто”. Тому вже зараз формують усім колективом нові цікаві проекти.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nebajduzhi-mistyani-virishili-oblashtuvati-teritoriyu-navkolo-odnogo-z-pologovih-budinkiv-mista/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top